Super Zings to absolutny fenomen w świecie zabawek dla dzieci. Kolekcjonowanie figurek bohaterów i złoczyńców to nowa pasja wielu dzieci. Czym tak właściwie są SuperZings i dlaczego stały się aż tak popularne?

Fenomen Super Zings

Figurek dedykowanych do zabawy dla najmłodszych jest całe mnóstwo i wiele z nich jest bardzo zbliżonych do siebie. Często figurki mają na celu odwzorowywanie bohaterów znanych dzieciom z bajek albo filmów. Jednak żadna seria figurek w ostatnim czasie nie odniosła takiego sukcesu jak Super Zings, czyli tak naprawdę przedmioty codziennego użytku, zamienione w superbohaterów oraz superzłoczyńców. Zastosowanie takiego niecodziennego połączenia rozbudza wyobraźnię dzieci, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że bohaterowie walczą między sobą w Kaboom City. Super Zings posiadają super moce, specjalne zdolności, a nawet specjalne pojazdy. Możliwości do zabawy jest praktycznie nieskończenie wiele i to wpływa na fakt tak dużej popularności Super Zings. Za fenomen Super Zings odpowiada też fakt kolekcjonowania figurek, które kupuje się w specjalnych saszetkach (w grę wchodzi możliwość wymiany figurek między dziećmi). Z rozpakowywaniem każdej saszetki wiążą się duże emocje.

superzings-serie

Figurki Super Zings można kupić w wielu miejscach. W internecie znajduje się wiele sklepów zabawkowych, oferujących saszetki z popularnymi „zingsami”. Figurki oraz inne gadżety związane z tą serią można kupić na przykład w internetowym sklepie Empiku. Super Zings znajdziemy też w sklepach stacjonarnych, a nawet w kioskach lub salonikach prasowych.

Oceń