Dla tych z Was, którzy mają dzieci lub sami są dziećmi, jest bardzo prawdopodobne, że są już zaznajomieni z SuperZingsami, ponieważ są one jednym z najbardziej udanych serii figurek i zabawek w ostatnich latach.

Tak bardzo, że ich zabawki oparte na bohaterach serii są jednym z przedmiotów kolekcjonerskich, które każde dziecko chce mieć. W tej sekcji opowiemy Wam wszystko o jednym z ich najbardziej udanych i najbardziej pożądanych bohaterów wśród dzieci i kolekcjonerów. Mówimy tu o ENIGMIE. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nim, bawić się z tą fascynującą postacią i dowiedzieć się więcej o Enigmie, przeczytaj nasz tekst.

Kim jest ENIGMA?

Enigma, znana również jako Superzing 000, to imię bohatera pierwszego sezonu serii Superzings, ma on tę osobliwość, że jest pierwszym głównym bohaterem i jest tym, którego wszyscy użytkownicy i fani SuperZingów pokochali najbardziej.

Technicznie rzecz biorąc, enigma to czarny kapelusz ze znakiem zapytania i laską w jednej z rąk. Chociaż nie wiadomo, czy tak właśnie wygląda, stąd jego imię „Enigma”, które w rzeczywistości oznacza tajemnicę z ukrytym znaczeniem.

Chociaż nie ma zbyt wielu opisów postaci, w danych, które zostały zebrane z odcinków serii, wiadomo, że Enigma jest w stanie strzelać błyskawicami z laski. Występów Enigmy w serii Superzings było naprawdę niewiele, gdyż wszystkie jego występy możemy podsumować w kilku zdaniach:

Na początku pojawia się kradnąc Kazoom, które później wykorzystuje, aby być w stanie włączyć Kid Shine do Kid Kazoom, a następnie jest atakowany przez wroga Mr King. Po tym znika przez cały sezon 4 i pojawia się ponownie na koniec sezonu 5, aby powiedzieć bohaterom, że pan King i profesor K uciekł.

enigma-superzing

Z jakiej serii pochodzi ENIGMA?

Enigma należy do serii bajek dla dzieci Superzings, jak wspomniano powyżej, i została wydana w 2018 roku. To opowieść o bohaterach i złoczyńcach, w której ścierają się oni ze sobą, aby zdobyć Kazooma i Kristalinę.

Sukces tej serii wynika z faktu, że jest to jedna z pierwszych, której widownia nie jest ani dla chłopców, ani dla dziewcząt, jest dla wszystkich, jest zabawna, i w pewien sposób edukuje młodych ludzi. Warto zauważyć, że stał się bardzo popularny w Polsce dzięki zabawkom kolekcjonerskim Superzings, które są zaprojektowane w oparciu o postacie przedstawione w serialu. Wśród tych kolekcjonerskich postaci Enigma jest niewątpliwie jedną z najbardziej pożądanych i poszukiwanych figurek przez dzieci i kolekcjonerów.

Oceń