Miasto Kaboom City rośnie, rozwija się infrastruktura, nowe drogi i budynki cieszą oko Burmistrza Dupusa. Niecne plany złoczyńców nie powinny już nikomu zagrażać, gdy Professor K i Mr King zostają aresztowani. Czy wszyscy mogą już odetchnąć z ulgą i zacząć spokojne, normalne życie?

Super Zings Seria 5 Opis

W ciemnych zakamarkach nadal czają się czarne charaktery, a siły Superzłoczyńców choć bardzo słabe, nadal są aktywne. Szczególnie, że do akcji wkracza najnowszy wynalazek tajemniczej technologii Professora K, jakim jest Kid Fury. To zło Kazoom w czystej postaci. Ten urwis może wywołać niezłe zamieszanie. Czy nasi Superbohaterowie, z Kid Kazoom na czele, sobie poradzą? Będzie ciężko, ale nie ma tego złego….. z czym byśmy sobie nie poradzili.

super_zings_seria_5

Historia Super Zings Serii 5 

Super Zings seria 5 miała swoją premierę pod koniec stycznia 2020. 80 nowych Super Zings z piątej kolekcji dołączyło do poprzedników, by uczestniczyć we wspólnej zabawie. Dzięki mocy Kazoom zwykłe przedmioty codziennego użytku zyskały niesamowite moce i stały się Super Zingsami. Przykładowo – Sherlook jest szkłem powiększającym, ale jego kryształowy umysł czyni go jednym z najzdolniejszych Zingsów, a Powerheat jest grzejnikiem, promieniującym silną aurą cieplną. Jest też oczywiście 2 Superliderów (złote – Rare Gold) i 6 Kapitanów drużyn (srebrne – Rare Silver) i najtrudniejsza do zdobycia figurka Kid Fury (Ultra Rare). Do zebrania są również 4 różne wagoniki Aerowagon (w 2 wersjach kolorystycznych, czyli razem 8). Można je ze sobą łączyć tworząc pociągi, a każdy łączy się też z pojazdem Skyracer. Mając do dyspozycji blastery, kryjówki i pojazdy, Super Zings mogą się ścierać na ulicach Kaboom City w dzień i w nocy.

Oceń