Do dnia dzisiejszego istnieje tylko 7 serii Super Zings. Ludzie z Magic Box, prawdopodobnie nie spodziewali się ogromnego sukcesu, jaki odniesie pierwsza seria SuperZings, ale prawie na pewno nie wyobrażali sobie, że w ciągu zaledwie 3 lat będą już pracować nad ósmą serią i że w Internecie istnieje ogromna społeczność, która czeka w oczekiwaniu na premierę. Rok 2021 jest rokiem, w którym ma się ukazać seria 8, ale do tego czasu chcemy zrobić dokładny przegląd wszystkich serii SuperZings, które są dostępne do tej pory, opowiedzieć trochę o ich historii, kto był Ultra Rare każdej serii, oraz gdzie można znaleźć paczki lub figurki z danej serii. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta kompilacja, którą zrobiliśmy o wszystkich seriach SuperZings.

superzings seria 1

Super Zings Seria 1

Pierwsza edycja! Nikt nie wyobrażał sobie sukcesu, który miał nastąpić po jej premierze!

Super Zings Seria 2

Po udanej, pierwszej serii Super Zingsy kumulują się w serii drugiej!

super zings seria 3

Super Zings Seria 3

SuperZings już odniosły sukces i przeżywają boom. Seria 3 jest już trudna do znalezienia!

Super Zings Seria 4

Długo oczekiwana seria 4 fantastycznych SuperZingów, Rywale z Kaboom już jest dostępna!

super_zings_seria_5

Super Zings Seria 5

Nie przegap serii 5 i jej fantastycznych figurek z Kid Fury na czele!

superzings seria 6

Super Zings Seria 6

Jedna z najbardziej udanych serii, z której pozostało już niewiele figurek.

superzings seria 7

Super Zings Seria 7

Jak dotąd jest to ostatnia z serii SuperThings. Wszystkie informacje na jej temat znajdziecie pod tym linkiem!

Super Zings Seria 8

Kiedy dostaniemy SuperZingi serię 8? Wszystko wskazuje na to, że premiera będzie w 2021 roku.

Jak grać w SuperZings?

SuperZingi są bardzo popularne jako lalki lub figurki kolekcjonerskie i większość fanów, dzieci i dorosłych, ma tendencję do używania i kupowania ich w tym celu. Ale są to również lalki i figurki, którymi można się bawić, wymyślać zabawy. Ich dodatki w postaci samochodzików lub dodatków dołączonych do zestawów mogą dać wiele możliwości zabawy, a wyobraźnia maluchów będzie tu odgrywała kluczową rolę. Do zabawy z SuperZingami można wykorzystać dowolną grę, którą wymyślisz, ale my pomożemy Ci i podsuniemy kilka pomysłów:

Bitwa o SuperZingi

Możesz narysować okrąg na podłodze i umieścić w nim pewną liczbę SuperZingów. Przeciwnicy wybiorą SuperZings, co posłuży im za pocisk i na zmianę będą nim rzucać w figurki w okręgu. Celem jest wydostanie jak największej liczby Super Zingsów z okręgu.

SuperZings Bitwa Zespołów

Podziel swoje Super Zings na dwie strony lub zmierz się z Super Zingsami swoich przyjaciół. Każdą stronę ułóż w 2 rzędach, w odległości około 2 metrów od siebie. Następnie wybierz jednego z Super Zings i użyj go jako pocisku, aby trafić w przeciwników. Jak tylko figurka zostanie zestrzelona, jest odkładana, a strona, która jako pierwsza straci swoje oddziały, przegrywa grę.

Dopasuj swoje SuperZingi

Bardzo zabawna gra pamięciowa, która będzie służyć, przede wszystkim do treningu sprawności umysłowej, bardzo dobre dla najmłodszych w domu. Będziesz potrzebował co najmniej dwóch graczy. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest przygotowanie odpowiedniej liczby sparowanych przeciwników. Dziesięć do piętnastu par przeciwników powinno wystarczyć. Teraz wymieszaj je wszystkie w worku i rzuć na ziemię. Gracze będą musieli dopasować się do przeciwników, a ten, kto będzie miał najwięcej punktów, wygrywa.

Oceń